POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

ZIELONA PRZESTRZEŃ TO:

 

Kreatywni architekci krajobrazu – Doświadczeni wykonawcy – Fanatycy Roślin – Inspektor Terenów Zieleni – Certyfikowany Inspektor Drzew

Nie tylko wiemy jak zaprojektować ogród ale również jak go zbudować aby był trwały i spełniał swoje zadanie przez cały rok. Wraz z profesjonalnym zespołem podwykonawców realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu projektowania i zakładania ogrodów prywatnych oraz terenów zieleni publicznej. Kreujemy ogrody funkcjonalne, ponadczasowe i łatwe w utrzymaniu. Mamy za sobą ponad 100 realizacji.

Posiadamy własną szkółkę. Specjalizujemy się w produkcji traw ozdobnych i bylin wieloletnich. Współpracujemy z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego oraz zagranicznymi szkółkami roślin egzotycznych. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie ze szkółkami, od których zamawiamy materiał roślinny na nasze realizacje. Prowadzimy całoroczne pielęgnacje na zakładanych przez nas ogrodach.

 

 

KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI ?

Mgr inż. ogrodnictwa Jarosław Hebda

Firma „Zielona Przestrzeń” powstała z pasji do ogrodnictwa i projektowania zieleni, którą zaraziłem się jeszcze w dzieciństwie. Już wtedy fascynowała mnie możliwość zmiany otoczenia poprzez umiejętne operowanie barwami i kształtami roślin.

Dzięki studiom na kierunkach Ogrodnictwo oraz Kształtowanie terenów zieleni na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym, fascynacja zielenią przerodziła się w wiedzę, którą pragnąłem wykorzystać w praktyce. Od 2015r. zakładam ogrody, planuję i nadzoruję budowy. Po latach udało mi się zbudować silny i zgrany zespół projektowo – wykonawczy, z którym wspólnie wykorzystujemy posiadane umiejętności oraz doświadczenie. Do każdego ze zleceń podchodzimy z sercem i chęcią do działania.

mgr inż. ogrodnictwa Jarosław Hebda 
Założyciel firmy, Szef wszystkich szefów
Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni
upr.nr NOT-SITO Poznań/TZ/0185/21
Certyfikowany Inspektor Drzew
Nr legitymacji: CID/616/2022

 

NASZA PRACOWNIA PROJEKTOWA

Mgr inż. architekt Dominika Słowicka 

Swoją przygodę z projektowaniem rozpoczęłam w 2012r. i od tego momentu kreowanie otaczającej nas rzeczywistości stało się moją pasją. Po ukończeniu studiów na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka pracowałam w najlepszych pracowniach architektonicznych w Polsce.

Od 2021 r. współpracuję z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Wiem jak wykorzystać kontekst otoczenia, ukształtowanie terenu, światło oraz roślinność aby stworzyć ponadczasową i intymną przestrzeń. Najbardziej lubię ogrody naturalistyczne i japońskie. Wspólnie z naszym zespołem przeprowadzę Cię przez cały proces projektowo – budowlany, abyśmy wspólnie stworzyli ogród na lata.

mgr inż. arch. Dominika Słowicka 
Główny projektant 

 

Mgr inż. architekt krajobrazu Justyna Pietrzykowska

Z Zieloną Przestrzenią współpracuję od 2019 r. Specjalizuję się w projektach ogrodów prywatnych – im mniejszy ogród tym więcej pomysłów i możliwości! Najbardziej lubię proste, nowoczesne ogrody oraz minimalistyczne dobory roślin. W naszym biurze przygotowuję koncepcje oraz rysunki wykonawcze. Jestem w stałym kontakcie z wykonawcami podczas realizacji projektów.

mgr inż. arch. krajobrazu Justyna Pietrzykowska
Projektant

 

SZKÓŁKA I PIELĘGNACJE OGRODÓW

Kierowniczka szkółki Kasia Hebda 

Na co dzień prowadzę szkółkę traw ozdobnych i bylin wieloletnich. Kocham świat roślin i pracę w ogrodzie. Uczestniczę w każdym procesie projektowym. Sprawdzam, doradzam, inspiruję. Podczas realizacji planuję i nadzoruję wszystkie nasadzenia. Specjalizuję się w doborach roślin i metamorfozach istniejących ogrodów. Prowadzę również całoroczne pielęgnacje.

 

Kasia Hebda
Kierowniczka szkółki, fanatyczka roślin 

 

Ewa Kędzierska 

Zajmuję się całoroczną pielęgnacją ogrodów. Kocham rośliny i do każdej z nich podchodzę z sercem i wyrozumiałością. Podczas realizacji projektów uczestniczę w nasadzeniach. Na co dzień pracuję na naszej szkółce. Sadzę, pielęgnuję, rozmnażam, doglądam.

Ewa Kędzierska
Szkółka i pielęgnacje roślin

NASZ DZIAŁ WYKONAWCZY

Darek, Bartek, Kamil, Mateusz, Grzegorz, Patryk, Marcin, Marek

Niezawodny filar naszej firmy. Dzięki naszym chłopakom niemożliwe staje się możliwe. Wprowadzają nasze pomysły i wizje w życie. Często nam doradzają i czuwają już na samym etapie projektowym. Do każdego ze zleceń podchodzą z uwagą i chęcią do działania. Dokładne planują każdą budowę oraz jej etapy. Zwracają uwagę na każdy detal i jakość wykonania.

Referencje