PROFESJONALNE PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Dobrze zaprojektowany ogród sposobem na dobre samopoczucie

Przestrzeń, w której przebywamy na co dzień, kształtuje nasze samopoczucie, a także wspomaga efektywny odpoczynek lub wydajną naukę i pracę. Szczególnie przyjazna jest dla człowieka zieleń – najlepiej czujemy się wśród różnorodnych roślin, spędzając czas na łonie natury. Priorytet naszej firmy stanowi więc projektowanie i  tworzenie niepowtarzalnych miejsc zarówno na terenach miejskich, jak i wokół prywatnych domów. Dzięki rozległemu doświadczeniu i gruntownej wiedzy na temat ogrodnictwa oraz aranżacji krajobrazu kreujemy wyjątkową, zieloną przestrzeń, będącą na wyciągnięcie ręki, a zarazem przypominającą wizyty w urokliwych zakątkach przyrody.

Kompleksowe projektowanie ogrodów

Jesteśmy specjalistami, których wyróżnia nie tylko świetne przygotowanie teoretyczne w zakresie projektowania ogrodów, ale również prawdziwa pasja. To właśnie dzięki niej nasze projekty ogrodów są kreatywne i nieszablonowe – czerpiemy z licznych źródeł, inspirujemy się różnymi trendami. Zgłaszając się do nas, otrzymają Państwo kompleksową usługę w pełni dostosowaną do przedstawionych wymagań. Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów Wrocław jest miastem, w którym można odnaleźć wiele przedsiębiorstw specjalizujących się w tego typu realizacjach, jednak nasza firma posiada pokaźne portfolio ukończonych prac, a jej kolejny atut stanowi wysoko wykwalifikowany zespół. Pracujemy do uzyskania pełnej aprobaty klienta, płynnie dostosowując się do przedstawionych sugestii i uwag. W celu potwierdzenia tych słów zapraszamy do zapoznania się z przykładami projektów ogrodów, które zrealizowaliśmy w różnych stylach – np. naturalistycznym, nowoczesnym, wiejskim. W galerii znajdą Państwo zdjęcia obrazujące uzyskane przez nas efekty.

Estetyka i użyteczność projektowanych ogrodów

Zawsze zależy nam, aby zaprojektowane i stworzone ogrody oraz tereny miejskie były dopracowane pod względem estetycznym i jednocześnie pełniły liczne funkcje praktyczne. Poza projektowaniem ogrodów aranżujemy również podjazdy, strefy odpoczynku, przydomowe boiska. Dbamy także o sprawny system nawadniana każdego zaprojektowanego ogrodu, stanowiący najważniejszy fundament prawidłowej pielęgnacji roślin. Słuchamy klientów i rekomendujemy rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb. Po wstępnych konsultacjach przygotowujemy ogólny koncept pełniący rolę bazy do dalszych dyskusji, natomiast tuż po ostatecznym zdefiniowaniu oczekiwań zabieramy się do pracy, na bieżąco informując o prowadzonych i planowanych działaniach związanych z projektowaniem ogrodu.

Zachęcamy wszystkich miłośników zieleni do nawiązania współpracy z naszą firmą. Jeśli interesują Państwa zaprezentowane w galerii projekty ogrodów Wrocław jest miastem, w którym zrealizowaliśmy większość zleceń. Tutaj mieści się też nasza siedziba. Zapraszamy do kontaktu!

Zielona Przestrzeń

Ul. Bolesława Prusa 81/4H

50-316 Wrocław, Polska

+ 48 535 722 111

info@zielonaprzestrzen.pl

OFERTA

Projektujemy i zakładamy ogrody, zajmujemy się pielęgnacją terenów zieleni. Montujemy i serwisujemy systemy nawadniające.

OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy głównie na terenie województw Dolnośląskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Projektowanie ogrodów oferujemy między innymi w takich miastach jak Wrocław i Opole.