ZAKŁADANIE TRAWNIKÓW

REALIZACJE

Profesjonalne zakładanie trawników

 

Podstawą pięknego ogrodu jest trawnik, który najczęściej kreuje ogólny wizerunek posesji. Intensywnie zielona i odpowiednio przystrzyżona trawa kusi oraz zachęca do spędzania czasu w ogrodzie. Od wielu lat ZIELONA PRZESTRZEŃ zajmuje się profesjonalnym zakładaniem trawników. Chętnie podzielimy się naszą pasją i zaangażowaniem, dbając o piękną trawę w Twoim wrocławskim ogrodzie.

Oferujemy dwie podstawowe metody zakładania trawników. Pierwszy, bardziej tradycyjny sposób opiera się na siewie nasion. Przed rozpoczęciem prac sprawdzamy także rodzaj ziemi i jeśli gleba jest słabej jakości, sugerujemy nawiezienie czarnoziemu, który stanowi gwarancję pięknego trawnika. Druga stosowana przez nas metoda to rozwijanie gotowej darni z rolki. Intensywnie zielona trawa pojawia się po już w ten sam dzień realizacji prac.

Podczas pierwszego spotkania wybieramy metodę na zakładanie trawnika. O tym, która z opcji będzie bardziej odpowiednia dla Twojego ogrodu, decyduje m.in. przeznaczenie terenów zielonych, nasłonecznienie, pora roku i czas, w którym ma powstać piękny i intensywnie zielony trawnik. Znaczenie będzie miało także ukształtowanie terenu – rekomendujemy, aby trawę z rolki rozkładać na wyrównanym, płaskim gruncie. Doradzimy, podpowiemy i służymy wsparciem, ponieważ do naszych specjalizacji należy zakładanie trawników, a Wrocław to miasto, na którego terenie świadczymy swoje usługi.

Kolejnym krokiem do pięknego trawnika jest jego odpowiednia pielęgnacja. Przekażemy wskazówki oraz rady, jak dbać o tereny zielone i zapewnić im doskonały wygląd. Opowiemy o strzyżeniu, nawadnianiu oraz nawożeniu trawy. Służymy także pomocą w zakresie doboru odpowiednich narzędzi ogrodniczych. Świadczymy kompleksową usługę zakładania trawników – Wrocław i jego okolice już się o tym przekonał. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy oraz doświadczenia. Do każdego projektu pochodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie oczekiwania klientów. Umiemy wsłuchać się potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.

Trawnik z rolki we Wrocławiu

Trawnik z siewu w Lubrzy

Trawnik z rolki dla DOMAR DEVELOPMENT przy inwestycji KOMOROWICE III we Wrocławiu

Trawnik z rolki we Wrocławiu,ul.Grawerska

Trawnik z rolki w Chrząstawie Małej

Trawnik z siewu wraz z przygotowaniem terenu w Oleśnicy

Zielona Przestrzeń

Budynek Botanica Residence

ul. Sienkiewicza 34a, lok.II p.II

50-335 Wrocław

info@zielonaprzestrzen.pl

projekty@zielonaprzestrzen.pl

 

OFERTA

Projektujemy i zakładamy ogrody, zajmujemy się pielęgnacją terenów zieleni. Montujemy i serwisujemy systemy nawadniające.

OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy głównie na terenie województw Dolnośląskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Zakładanie trawników oferujemy między innymi w takich miastach jak Wrocław i Opole.