PROJEKTANT OGRODÓW

Firma „Zielona Przestrzeń” powstała z pasji do ogrodnictwa i projektowania zieleni, którą zaraziłem się jeszcze w dzieciństwie. Już wtedy fascynowała mnie możliwość zmiany otoczenia poprzez umiejętne operowanie barwami i kształtami roślin.

Dzięki studiom na kierunkach Ogrodnictwo oraz Kształtowanie terenów zieleni na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym, fascynacja zielenią przerodziła się w wiedzę, którą pragnąłem wykorzystać w praktyce. Założyłem więc własną działalność gospodarczą, w którą wkładam nie tylko posiadane umiejętności i doświadczenie, ale przede wszystkim serce.

Wraz z profesjonalnym zespołem podwykonawców, realizujemy różnorodne, kompleksowe zlecenia z zakresu projektowania, wykonania i pielęgnacji zieleni. Korzystając ze zdobytego doświadczania oraz pokładów własnej kreatywności, dbamy o to, by wykonane przeze nas projekty były niepowtarzalne i spełniały wszystkie Twoje oczekiwania. Doradzamy w wyborze roślin i materiałów, wspólnie z Tobą kreujemy nieszablonowe projekty oraz dokładnie i fachowo realizujemy wszystkie prace wykonawcze i pielęgnacyjne.

We wszystkim co robimy, kierujemy się pragnieniem zmiany początkowo pustych, bezbarwnych i przeciętnych terenów w wyjątkową i czarującą ZIELONĄ PRZESTRZEŃ.

Referencje

Zielona Przestrzeń

Budynek Botanica Residence

ul. Sienkiewicza 34a p.II lok. II

50-335 Wrocław

info@zielonaprzestrzen.pl

projekty@zielonaprzestrzen.pl

OFERTA

Projektujemy i zakładamy ogrody, zajmujemy się pielęgnacją terenów zieleni. Montujemy i serwisujemy systemy nawadniające.

OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy głównie na terenie województw Dolnośląskiego, Opolskiego i Śląskiego.

Usługi projektowania, wykonania i pielęgnacji ogrodów oferujemy między innymi w takich miastach jak Wrocław i Opole.