POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

ZIELONA PRZESTRZEŃ TO:

 

Kreatywni architekci krajobrazu – Doświadczeni wykonawcy – Fanatycy Roślin Inspektor Terenów Zieleni – Certyfikowany Inspektor Drzew

Nie tylko wiemy jak zaprojektować ogród ale również jak go zbudować aby był trwały i spełniał swoje zadanie przez cały rok. Wraz z profesjonalnym zespołem podwykonawców realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu projektowania i zakładania ogrodów prywatnych oraz terenów zieleni publicznej. Kreujemy ogrody funkcjonalne, ponadczasowe i łatwe w utrzymaniu. Mamy za sobą ponad 100 realizacji. Prowadzimy własną szkółkę bylin i traw ozdobnych.

Od 2021 roku współpracujemy z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

 

KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI ?

Mgr inż. ogrodnictwa Jarosław Hebda

Firma „Zielona Przestrzeń” powstała z pasji do ogrodnictwa i projektowania zieleni, którą zaraziłem się jeszcze w dzieciństwie. Już wtedy fascynowała mnie możliwość zmiany otoczenia poprzez umiejętne operowanie barwami i kształtami roślin.

Dzięki studiom na kierunkach Ogrodnictwo oraz Kształtowanie terenów zieleni na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym, fascynacja zielenią przerodziła się w wiedzę, którą pragnąłem wykorzystać w praktyce. Od 2015r. zakładam ogrody, planuję i nadzoruję budowy. Po latach udało mi się zbudować silny i zgrany zespół projektowo – wykonawczy, z którym wspólnie wykorzystujemy posiadane umiejętności oraz doświadczenie. Do każdego ze zleceń podchodzimy z sercem i chęcią do działania.

mgr inż. ogrodnictwa Jarosław Hebda 
Założyciel firmy, Szef wszystkich szefów
Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni
upr.nr NOT-SITO Poznań/TZ/0185/21
Certyfikowany Inspektor Drzew
Nr legitymacji: CID/616/2022

 

Mgr inż. architekt Dominika Słowicka 

Swoją przygodę z projektowaniem rozpoczęłam w 2012r. i od tego momentu kreowanie otaczającej nas rzeczywistości stało się moją pasją. Po ukończeniu studiów na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka pracowałam w najlepszych pracowniach architektonicznych w Polsce.

Od 2021 r. współpracuję z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Wiem jak wykorzystać kontekst otoczenia, ukształtowanie terenu, światło oraz roślinność aby stworzyć ponadczasową i intymną przestrzeń. Wspólnie z naszym zespołem przeprowadzę Cię przez cały proces projektowo – budowlany, abyśmy wspólnie stworzyli ogród na lata.

mgr inż. arch. Dominika Słowicka 
Główny projektant 

 

Kierowniczka szkółki Kasia Hebda 

Na co dzień prowadzę szkółkę traw ozdobnych i bylin wieloletnich. Kocham świat roślin i pracę w ogrodzie. Uczestniczę w każdym procesie projektowym. Sprawdzam, doradzam, inspiruję. Podczas realizacji planuję i nadzoruję wszystkie nasadzenia. Specjalizuję się w doborach roślin i metamorfozach istniejących ogrodów. Prowadzę również całoroczne pielęgnacje.

Kasia Hebda
Kierowniczka szkółki, fanatyczka roślin 

 

Referencje