PROJEKTANT OGRODÓW

Firma „Zielona Przestrzeń” powstała z pasji do ogrodnictwa i projektowania zieleni, którą zaraziłem się jeszcze w dzieciństwie. Już wtedy fascynowała mnie możliwość zmiany otoczenia poprzez umiejętne operowanie barwami i kształtami roślin.

Dzięki studiom na kierunkach Ogrodnictwo oraz Kształtowanie terenów zieleni na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym, fascynacja zielenią przerodziła się w wiedzę, którą pragnąłem wykorzystać w praktyce. Założyłem więc własną działalność gospodarczą, w którą wkładam nie tylko posiadane umiejętności i doświadczenie, ale przede wszystkim serce.

Wraz z profesjonalnym zespołem podwykonawców, realizujemy różnorodne, kompleksowe zlecenia z zakresu projektowania, wykonania i pielęgnacji zieleni. Korzystając ze zdobytego doświadczania oraz pokładów własnej kreatywności, dbamy o to, by wykonane przeze nas projekty były niepowtarzalne i spełniały wszystkie Twoje oczekiwania. Doradzamy w wyborze roślin i materiałów, wspólnie z Tobą kreujemy nieszablonowe projekty oraz dokładnie i fachowo realizujemy wszystkie prace wykonawcze i pielęgnacyjne.

We wszystkim co robimy, kierujemy się pragnieniem zmiany początkowo pustych, bezbarwnych i przeciętnych terenów w wyjątkową i czarującą ZIELONĄ PRZESTRZEŃ.

mgr inż. ogrodnictwa Jarosław Hebda 
Założyciel firmy, Szef wszystkich szefów
Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni
upr.nr NOT-SITO Poznań/TZ/0185/21
Certyfikowany Inspektor Drzew
Nr legitymacji: CID/616/2022

 

Referencje